Lékařská dermokosmetika

lekarska dermokosmetika

          Ve spolupráci s lékaři oboru dermatologie
nabízíme speciální ošetření pro všechny, kteří se začínají zajímat o to jak bojovat proti známkám stárnutí pleti, vráskám, ochablosti, suchosti či problémům typických pro mastnou pleť.

Odstranení vrásek výplněmi


          Nejaktuálnější ošetření je aplikace výplní do vrásek (aplikováno lékařem). Jedná se o ošetření vyhlazujicí vrásky a výrazové linie. Výsledky jsou viditelné již po jedné aplikaci. Před každou aplikací proběhne konzultace s lékařem o celém průběhu ošetření. Ceny aplikace se pohybují v rozsahu od 5 000,- Kč až po 12 000,- Kč


Před a po

pred a po


Přístrojové ošetření:  - ultrazvuk
  - galvanická žehlička
  - vysokofrekvenční  - ionizace
  - ozonizér

Chemický peeling
          Slouží k hloubkové obnově a silnému omlazení pleti, účinně řeší celou řadu problémů jako je akné, hrubá pokožka, vrásky, pigmentace. Po aplikaci je pleť nádherně omlazená, osvěžená, pročištěná.

          Výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu, odstranění vrásek, jizev po akné a neštovicích.

          Je také vhodný jako prostředek  pro udržení zdravějšího, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

          Dle stavu a problému pracujeme s lékařským chemickým peelingem - kyselinou glycolovou, hyaluronovou, salicylovou - na problematickou pleť. Na omlazení - kyselinou mléčnou, mandlovou.

          Před ošetřením pomocí chemického peelingu předchází důkladná konzultace, při které se klientky seznámí s přípravnou fází, průběhem a ošetřením po chemickém peelingu.

          Bez přípravné fáze nelze chemický peeling provést.

          Chemický peeling lékařský - je samostatné ošetření a nekombinuje se s jinými.